Aktualności

• Dwubój nowoczesny - wicemistrzostwo Polski

2018-07-13 | Szkoła Podstawowa Nr 48

Wielki sukces Lidii!!! Zawodniczka ŚUKS Polna z klasy III bg została wicemistrzynią Polski w dwuboju nowoczesnym w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2018 w Częstochowie.

W dniu 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie sezonu MOS Centrum. O godzinie 17:00 na boisku przy ulicy Międzyparkowej stawiło się ponad pół tysiąca zawodników i zawodniczek wraz ze swoimi rodzicami.

W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy promowanie pływania wśród przedszkoli :)

• Akcja "SportGeneracja."

2018-06-15 | Szkoła Podstawowa Nr 48

Dnia 12 czerwca na stadionie Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbyła się akcja "SportGeneracja" mająca na celu upowszechnienie sportu i rekreacji u dzieci i młodzieży.

Siatkarki reprezentujące klub UKS Atena zdobyły brązowy medal na Mistrzostwach Polski Młodziczek w Wieliczce. Naszym dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Mamy to!! Już drugi rok z rzędu nasi uczniowie zdobyli złoty medal w rozgrywkach młodzieżowych podczas Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży w ringo!!! Tytuł obroniony przez Karolinę Warec, Patrycję Łączyńską, Kubę Roussou i Mateusza Pawluka.

Podczas Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce nasze uczennice - Lidia Cati i Barbara Odrobińska zdobyły kwalifikacje do reprezentowania dzielnicy Śródmieście w kolejnym etapie 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

W dotychczasowych startach w WOM w pływaniu (roczniki 2005-06 i 2007-08) uczniowie szkoły zdobyli 14 medali w tym 8 złotych. Mikołaj Miłkowski z klasy 5b oraz Maria Wysocka z klasy 7s zdominowali rywalizację w swoich kategoriach zdobywając po cztery złote medale.

Lidia Cati z klasy 2bg wygrała bieg na 600 m w czasie poniżej 1:46, pobiła rekord życiowy i będzie reprezentować szkołę w finale warszawskiego WOM w dniu 23 maja br.

Reprezentacja szkoły chłopców wygrała Śródmiejski WOM w czwórboju lekkoatletycznym, tym samym zakwalifikowała się do finału WOM, który odbędzie się w dniu 29 maja br. na stadionie przy ul. Łabiszyńskiej.

Nabór uzupełniający DO KLASY SPORTOWEJ O PROFILU PIŁKA NOŻNA odbędzie się w piątek 25 maja o godzinie 16:00 w SP 210.

• Sportowy sukces szkoły.

2018-05-10 | Szkoła Podstawowa Nr 48

Dnia 8 maja 2018 r. na stadionie WCSM „Agrykola” przeprowadzone zostały zawody w czwórboju lekkoatletycznym śródmiejskich szkół podstawowych w roczniku 2005 i młodszym.

W dniach 14-15.04 w Cetniewie odbyły się zawody Pucharu Polski w dwuboju nowoczesnym juniorów młodszych.