Aktualności

• Brąz w piłce nożnej dziewcząt.

2018-04-23 | Szkoła Podstawowa Nr 48

W dniach 12.04, 13.04 i 16.04.2018 r. reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 48, rocznik 2005 i młodszy, rozgrywała mecze piłki nożnej w ramach zawodów o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście.

Nasi uczniowie w niedzielę 22.04.2018 byli wolontariuszami podczas maratonu Orlen Warsaw Marathon. Młodzież rozdawała biegaczom wodę, banany, czekoladę i dopingowała biegaczy. Było super, wszyscy dobrze się bawili, młodzież zdobyła nowe doświadczenie.

UKS Varsovia oraz Szkoła Podstawowa nr 210 organizują nabór uczniów do klas sportowych o profilu piłka nożna oraz piłka ręczna. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi plakatami, na których znajdują się odpowiednie informacje.

XIV MiniEuropa 2018 Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym organizowana przez MUKS Euro6 Warszawa przeszła do historii.

• Zwycięstwo WOM w Śródmieściu!

20 marca odbyły się dzielnicowe eliminacje w sportach zimowych rozgrywane w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

To było najlepsze OMDO w historii startów uczniów szkoły podstawowej nr 48 startujących w barwach ŚUKS Polna.

• Grand Prix Warszawy i Mazowsza w pływaniu 11 latków.

Trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w I edycji GP w pływaniu. Mikołaj Miłkowski wygrał 50 dow i 200 grzb, a Michał Szczepaniak zdobył złoty medal na 200 klas i srebrny na 50 klas.

W dniach 9 - 11 marca 2018r. na warszawskim Torwarze odbyły się międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym XIV MiniEuropa 2018. W zawodach uczestniczyło 161 zawodników z 27 europejskich klubów.

Nasze złotka reprezentujące klub UKS Varsovia po wywalczeniu Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej we wtorek zostały zaproszone przez Panią Wiceprezydent m.st Warszawy Renatę Kazanowską na spotkanie podczas którego zawodniczki oraz trener otrzymały pisemne podziękowania i gratulacje, jak i również drobne upominki. W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor Biura Sportu m. st.Warszawy Pan Janusz Samel, Burmistrz dzielnicy Śródmieścia m. st. Warszawy Pan Krzysztof Czubaszek.

W dniach, 9-10 marca rozegrany został Finał Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Ręcznej, których organizatorem był UKS Varsovia wraz z Dzielnicą Śródmieście. Do rywalizacji stanęły najlepsze drużyny w kraju Korona Handball Kielce, SPR Olkusz, MTS Kwidzyn oraz gospodarz turnieju UKS Varsovia . Każdy mecz do oddzielna historia, ale najwięcej pozytywnych, sportowych emocji przyniósł ostatni dzień finałów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji do klasy I o profilu gimnastycznym!

Podsumowujemy zakończone już zawody o Puchar Elbląga organizowane przez UKS Szóstka. Po drugim dniu zawodów liczba pucharów i medali zdobytych przez MUKS Euro 6 Warszawa wzrosła! 2 puchary i 4 medale!!!

MOS Centrum wraz z UKS Varsovia pragnie poinformować, iż w dniach 9 -10 marca będzie organizatorem "święta piłki ręcznej" jakim będzie Final Four Mistrzostw Polski Juniorek.