SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
  • im.: im. Powstańców Śląskich
  • Adres: 00-458 Warszawa, ul. Górnośląska 45
  • Telefon: 0 22 628 11 41
  • Telefon 2: 0 22 621 96 84
  • Fax: 0 22 628 11 41
  • E-mail: sp12@sp12w.edu.pl

Strona www

http://sp12w.edu.pl/

Czy szkoła jest w zespole szkół?

Nie

Terminy spotkań informacyjnych dla rodziców 6 i 7 latków

17.04.2018 r.

  • SPOTKANIE Z KANDYDATAMI DO KLASY VII DWUJĘZYCZNEJ i ich rodziców

  • 24.04.2018 r.
  • DZIEŃ PREZENTACJI SZKOŁY oraz SPOTKANIE Z KANDYDATAMI DO KLAS i ich rodziców
  • Dodatkowe informacje o zapisach do szkoły

    Więcej informacji na stronie http://sp12w.edu.pl/

    Ogólne informacje o szkole - opis

    Szkoła położona jest w historycznej części Jazdowa, w otoczeniu pięknych terenów zielonych: Łazienki Królewskie, kompleks sportowy Agrykola, park Ujazdowski. Jednopiętrowy budynek składa się z dwóch części połączonych łącznikami. W części zasadniczej mieszczą się sale dydaktyczne: na parterze dla dzieci młodszych, na piętrze dla starszych. Z parteru prowadzi również wejście do sali gimnastycznej. W łączniku znajduje się biblioteka i czytelnia, pracownie techniki. W części zwanej pawilonem znajdują się dwie sale dydaktyczne (przyroda i sztuka), mała salka do nauczania w grupach, gabinet pielęgniarki, stołówka i świetlica.

  • Historia

  • Wrzesień 1946 r.

  • Na terenie dawnego Szpitala Ujazdowskiego, gdzie mieściły się biura BOS-u, zostały zorganizowane w dwóch niewielkich salach budynku nr 8, komplety dla dzieci pracowników BOS-u, mieszkających na Górnym Ujazdowie. Początkowo zgłosiło się 22 dzieci w różnym wieku i o różnym poziomie wiedzy. Zostały utworzone dwie klasy łączone (I z II i III z IV), które były prowadzone przez Panie Zofię Baumową i Jadwigę Berkanową.
  • Wrzesień 1947 r.

  • Kierownictwo szkoły objęła Pani Maria Siemaszko, która rozpoczęła starania o powiększenie lokalu i zatwierdzenie kompletów jako szkoły rozwojowej na terenie Górnego Jazdowa. Przydzielono wówczas dwie następne sale w budynku nr 8. Pani M.Siemaszko sprowadziła część sprzętu z i urządziła małe klasy, rozdzielając klasy łączone.
  • Wrzesień 1948 r.
  • Inspektorat Oświaty m.st. Warszawy oficjalnie mianuje samodzielną Szkołę Podstawową nr 12 liczącą już 157 dzieci, uczących się w 4 salach lekcyjnych.
  • Wrzesień 1958 r.
  • Szkoła Podstawowa nr 12 zostaje czasowo przeniesiona do jednego skrzydła budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego, gdyż 600 dzieci nie mieściło się już w 7 salach lekcyjnych. W tym czasie z inicjatywy kierownika szkoły Pani Ireny Grochowskiej i Komitetu Rodzicielskiego, zostaje zawiązany Społeczny Komitet Budowy Szkoły.
  • Wrzesień 1963 r.
  • W dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego, odbyła się uroczystość otwarcia Szkoły - Pomnika Tysiąclecia i nadanie Szkole Podstawowej nr 12 imienia Powstańców Śląskich. Obecna na uroczystości delegacja Powstańców Śląskich przekazała młodzieży sztandar.
  • Wrzesień 1999 r.
  • Wprowadzenie reformy oświaty. Szkoła przechodzi na 6-letni cykl kształcenia
  • Październik 2003 r.
  • Szkoła Podstawowa nr 12 uzyskała tytuł \"Szkoła z klasą\".
  • Czerwiec 2006 r.
  • Szkoła obchodziła swoje 60 lecie.
  • Sierpień 2008 r.
  • Z dniem 31 sierpnia 2008 r. zakończył pracę zawodową wieloletni Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 Pan Marian Kobza. Sprawował tę funkcję ponad 30 lat. Pod Jego kierownictwem Szkoła zyskała znaczącą pozycję w środowisku. Wśród placówek warszawskich szkoła jest w czołówce pod względem uzyskiwanych wyników nauczania. Corocznie dzieci osiągają sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.
  • Wrzesień 2008

  • Dyrektorem szkoły została Pani mgr Iwona Stępniak.
  • W maju 2009 r. rozpoczęto prace adaptacyjne i remontowe przygotowujące placówkę na przyjęcie dzieci sześcioletnich. Rozbudowano także wejście do szkoły oraz pomieszczenie szatni uczniowskich. Przybył łącznik pomiędzy szkołą a „pawilonem”.
  • W październiku 2009 r. odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci oraz wielofunkcyjnego boiska szkolnego.
  • Na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2009/2010 uczniowie otrzymali nową szatnię szkolną wyposażoną w szafki oraz wielofunkcyjne boisko szkolne z placem zabaw.
  • 2011/2012

  • Wrzesień 2010 r.

  • Szkole przyznano Certyfikat Prezydenta m. st. Warszawy WARS i SAWA - dla szkół wspierających uczniów zdolnych.
  • Sierpień/wrzesień 2011 r.

  • Pani Jadwiga Ramza - Chadaj ustąpiła z funkcji wicedyrektora, którą pełniła od wielu lat. Stanowisko to przejęła pani Agnieszka Bomba.
  • Sierpień/wrzesień 2012 r.

  • Pani Agnieszka Bomba ustąpiła z funkcji wicedyrektora. Stanowisko to przejęła pani Katarzyna Cichońska.
  • Przeprowadzono kapitalny remont kuchni i zaplecza.
  • Odnowiono korytarz i klatki schodowe.
  • 2012/2013
  • Przeprowadzono kapitalny remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem.
    Przeprowadzono remont tarasu.
    Zmodernizowano sieć komputerową.
    Dzięki wsparciu Rady Rodziców wszystkie sale zostały wyposażone w komputery.
    Co roku baza szkoły powiększa się o nowe rzutniki i tablice multimedialne.
  • 2013-2014
  • Przeprowadzono kapitalny remont łazienek.
  • Wymieniono wykładzinę korytarzową przy świetlicy i stołówce.
  • 2014/2015
  • Zmodernizowano dwie sale komputerowe.
  • Capituła programu Wars i Sawa przyznała bezterminowo naszej szkole Certyfikat szkoły wspierającej uzdolnienia.
  • Staliśmy się ośrodkiem egzaminacyjnym DELF Prim oraz szkołą partnerską Ambasady Francji i Instytutu Francji.
  • Z roku na rok wzrasta liczba osób zdających egzamin DELF. W tym roku wszyscy uczniowie klas VI zdali międzynarodowy egzamin z języka francuskiego DELF A1 i A2. Otrzymali certyfikat wydawany przez francuskie Ministerstwo Edukacji.
  • Uczniowie klas VI osiągają najwyższy wynik ze sprawdzianu po klasie szóstej.
  • 2015/2016

  • Wyremontowano korytarz górny. Zastosowano nowatorskie rozwiązania montując akustyczny sufit i materiał dźwiękoszczelny na ścianach.
  • Zmieniono wykładzinę na korytarzu górnym.
  • Zbudowano i oddano do użytku serwerownię, zamontowano nowy system dźwiękowy \"elektroniczna woźna\".
  • Przybyło nam stojaków rowerowych.
  • Dzięki inicjatywy rodziców, do istniejącego zestawu stojaków, dołączono nowe stanowiska.
  • Zamontowano nowy system monitorujący korytarze.
  • Obchodziliśmy 70-lecie istnienia szkoły.
  • 2016/2017

  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szkoły, Rada Rodziców zadbała o poszerzenie zakresu monitoringu wizyjnego.
  • Przygotowując się do realizacji nowych wyzwań, utworzono pracownię fizyczno-chemiczną na miarę czasów.
  • Zmodernizowano bibliotekę szkolną. Utworzono nowoczesną składnicę książek jak i miłą przyjazną uczniom, czytelnię.
  • Zamontowano nowoczesne skrzydła drzwiowe w salach lekcyjnych.
  • Przeprowadzono generalny remont sekretariatu i gabinetu dyrektora.
  • Zamontowano stojaki rowerowe.

    Rejon szkoły

    zobacz na mapie

    Oferta edukacyjna

    Zapewniamy naszym dzieciom wysoki poziom nauczania dostosowany do indywidualnego rozwoju każdego ucznia, zgodnie z jego możliwościami i potrzebami. Umożliwiamy uczniom rozwijanie własnych zainteresowań w miłej i serdecznej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej i przyjaznej kadry pedagogicznej.
    Zadania edukacyjne realizujemy między innymi poprzez:

  • lekcje muzealne we współpracy z Muzeum Zamku Królewskiego, Muzeum Etnograficznym, Muzeum Ziemi itp.
  • wycieczki przedmiotowe i krajoznawczo-turystyczne,
  • wyjazdy na zielone szkoły,
  • cykle edukacyjne we współpracy z Młodzieżowymi Domami Kultury, Bibliotekami Publicznymi dla Dzieci itp.
  • przedstawienia teatralne i seanse filmowe,
  • koncerty muzyczne,
  • naukę pływania i naukę jazdy na łyżwach.
  • Współpracujemy z wieloma instytucjami wzbogacającymi ofertę edukacyjną naszej placówki.

    Typy oddziałów

    Ogólnodostępne

    Liczba klas 1

    2

    Języki obce

    Język francuski (od klas \"0\" do VI) Język angielski (klasy VII) Klasy dwujęzyczne (elementy treści z matematyki i biologii prowadzone w języku francuskim)

    Oferta zajęć pozalekcyjnych - bezpłatne

    - Rozwijanie zdolności manualnych
    - Koło przyrodnicze
    - Koło informatyczne
    - Koło matematyczne
    - Koło historyczne
    - Koło plastyczne
    - Koło teatralne
    - Koło muzyczne
    - Koło języka francuskiego (DELF)
    - Koło muzyczne
    - Koło biblioteczne
    - Zajęcia sportowe
    - Gry i zabawy
    - Gazetka szkolna
    - Konsultacje ortograficzne
    - Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego
    - Zajęcia wyrównawcze z przyrody
    - Zajęcia wyrównawcze z matematyki
    - Zajęcia wyrównawcze j. francuskiego
    - Przygotowanie do konkursów matematycznych
    - Przygotowanie do konkursów polonistycznych
    - Przygotowanie do sprawdzianu po VI klasie
    - Przygotowanie do testu po III klasie
    - Odrabianie lekcji
    - Spotkania z filozofią
    - Gry planszowe
    - Zajęcia taneczne
    - Zajęcia teatralne
    - Terapia pedagogiczna
    - Wspomaganie rozwoju mowy
    - Logopedia
    - „Tabliczka mnożenia”
    - \"Świerszczykowy Klub Pożeraczy Liter\"
    - Zajęcia kulinarne \"Mały Kuchcik\"
    - \"Papierowe fantazje\"
    - SKS
    - Korektywa
    - Zespół \"Dwunastka\" - tańce
    - Rytmika dla klas \"0\"

    Oferta zajęć pozalekcyjnych - płatne

  • Język angielski dla klas \"0\" - VI
  • Judo dla klas \"0\" - I
  • Szachy
  • Taniec
  • Barwy muzyki
  • Świetlica

    Nasza świetlica czynna jest od 7:00 – 18:00. Dziecko zapisane do świetlicy możecie Państwo przyprowadzić o dowolnej godzinie, doprowadzając je osobiście do świetlicy. Głównym zadaniem świetlicy szkolnej jest zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po lekcjach w bezpiecznym i miłym otoczeniu. Stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu, zjedzenia posiłku i odrobienia prac domowych, jak również umożliwienie dzieciom wzbogacania swoich wiadomości, umiejętności i wszechstronnego rozwoju.
    Oprócz zajęć programowych dydaktyczno – wychowawczych wynikających z planu pracy świetlicy, zostały wprowadzone dla dzieci chętnych i posiadających określone zdolności i predyspozycje dodatkowe zajęcia o rozszerzonym profilu. Zajęcia te są prowadzone w ramach godzin świetlicowych i mają na celu wspieranie i rozwijanie twórczej kreatywności dziecka. Proponowane zajęcia to:
     Zajęcia plastyczne
     Zajęcia teatralne
     Scrable i gry planszowe
     SKS świetlicowy
     Zajęcia taneczne przy współpracy z MDK
    Dużą rolę integrującą dzieci, nauczycieli i rodziców odgrywają spotkania wigilijne, wielkanocne, okolicznościowe programy artystyczne ( Pasowanie na Świetliczka, Dzień Komisji Edukacji Narodowej, Mikołajki, Dzień babci, Dzień Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Dziecka, Turnieje Sportowe, Dzień Rodziny).

    Opieka specjalistyczna

    Logopeda
    Reedukator ( Terapia pedagogiczna )
    Pedagog
    Psycholog
    Gimnastyka korekcyjna
    Pielęgniarka
    opieka pięć dni w tygodniu w godzinach:
    - poniedziałek 8.00-12.00,
    - wtorek 10.00 - 14.00,
    - środa 9.00-11.00,
    - czwartek 11.00-15.00,
    - piątek 10.00 - 15.00

    Wydarzenia kulturalne/sportowe,środowiskowe imprezy integracyjne

    Uroczystości i imprezy szkolne:

  • Sprzątanie świata
  • Dzień Edukacji Narodowej - Ślubowanie klas I
  • Święto Niepodległości
  • Choinka na Jazdowie
  • Bal karnawałowy
  • Walentynki
  • Świetlicowe jasełka
  • Świetlicowy Dzień Rodziny
  • Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego - Dzień Francuski
  • Dzień Wiosny
  • Dzień Ziemi
  • Dzień Prezentacji-Święto Szkoły oraz spotkanie z kandydatami do klas I i ich rodziców
  • Spotkanie z kandydatami do klasy VII dwujęzycznej i ich rodziców
  • Współzawodnictwo sportowe klas I - VI
  • Konkursy szkolne:
  • Konkurs informatyczny V - VI
  • Konkurs szopek klasy I – VI
  • Konkurs ortograficzny klas II – III
  • Konkurs czytelniczy klasy I - VI
  • Konkursy recytatorskie klas I – III i IV - VI
  • Konkursy matematyczne
  • klas I – III klas IV - VI
  • Konkursy polonistyczne
  • Konkursy przyrodnicze
  • i ekologiczny klasy II - VI
  • Konkurs prozy i poezji frankofońskiej
  • Konkursy plastyczne
  • Konkursy historyczne klas IV - VI
  • Współzawodnictwo sportowe klas I - VI
  • Akcje charytatywne
  • Góra grosza
  • I ja umiem się dzielić
  • Wsparcie dla schroniska „Na Paluchu”
  • Zbiórka zużytych baterii
  • Zbiórka znaczków pocztowych
  • Zbiórka nakrętek
  • Segregowanie śmieci – korytarze szkolne.

    Nowatorskie programy edukacyjne

    Nauczamy języka francuskiego od klasy I. Od klasy IV uczymy w oparciu o autorski program nauczania tego języka realizowany w ramach innowacji pedagogicznych. Podział na grupy umożliwia zróżnicowanie wymagań i tempa nauczania. Uczniowie realizujący program metodą DELF mają możliwość zdobywania certyfikatu (jednostka A-1, A-2).
    Program „Kreatywna matematyka” wspomaga uczniów klas II i III w twórczym pojmowaniu języka matematyki.
    Program logopedyczny dla wszystkich uczniów klas I usprawniający aparat artykulacyjny i narządy mowy w formie ćwiczeń logorytmicznych.

    Osiągnięcia

    2016/2017

  • KONKURSY SZKOLNE
  • Mistrz ortografii
  • I miejsce - Schab Maciej (3a)
  • II miejsce - Witecki Mikołaj (3b)
  • II miejsce - Malec Jakub(3a)
  • III miejsce - Preda Radu (3b)
  • III miejsce - Misiura Nikola (3b)
  • I miejsce - Piaskowski Kajetan (2a)
  • I miejsce - Skidan Maja (2a)
  • II miejsce - Olkowska Lena (2c)
  • III miejsce - Nowoszewska Lena (2c)
  • Szkolny Konkurs matematyczny
  • I miejsce - Dawid Piekarski (3c)
  • II miejsce - Katarzyna Kmieciak (3a)
  • III miejsce - Lena Bronicka (3a)
  • „Najpiękniejsze miejsce, gdzie szukać piękna”
  • I miejsce: Demidowicz Matylda, Wróblewska Nikola, Małachowska Hania, Zbrzeźniak Tosia, Nowoszewska Lena
  • II miejsce: Giderewicz Dobrochna, Bartold Łucja, Laskus Marysia
  • Wyróżnienie: Galbarczyk Lila
  • „Wisła – jak spędzamy nad nią czas, jak ją widzę
  • I miejsce: Bajońska Józefina, Nowoszewska Lena, Sanajczyk Emilia, Pawłowska Nina, Ferguson Stella
  • II miejsce: Arkuszewska Wanda, Krzywik Nina
  • Wyróżnienia: Klukowska Pola, Grochowski Aleks, Borzęcka Ania, Schefner Natalia, Laskus Marysia, Giderewicz Dobrochna
  • Najpiękniejsze miejsce, w którym byłem
  • I miejsce: Eibel Marysia, Picewicz Małgosia
  • II miejsce: Kozłowska Alinka, Ciechomska Basia
  • Wyróżnienia: Jastrzębska Klaudia, Radomska Natalia, Nieścierowicz Helena, Sawczuk Karolina, Korczyńska Zosia
  • Szkolny konkurs „Dawno, dawno temu..”
  • I miejsce: Muranowicz Małgorzata
  • II miejsce: Czarnowski Igor
  • III miejsce: Kondrat Xawery
  • Wyróżnienie: Sawczuk Karolina, Nowak Marianna, Kozakiewicz Alina
  • Szkolny Konkurs Czytelniczy „Dla każdego coś miłego – książki naszych marzeń”
  • I miejsce: Zuzanna Kuźniewska (5a)
  • II miejsce: Karolina Pszczółkowska (5a)
  • III miejsce: Mikołaj Saliński (4b)
  • Wyróżnienie: Magdalena Boryś (5a), Jakub Malec (3a)
  • „Bezpieczeństwo na drodze”
  • I miejsce: Lila Galbarczyk, Antonina Zbrzeźniak
  • II miejsce: Dominka Lorenc
  • „ Obraz Matematyczny\"
  • I miejsce: Marianna Guźniczak, Lena Bronicka
  • II miejsce: Leon Bielecki, Maciej Baczyński
  • III miejsce: Jagoda Gaczyńska, Katarzyna Kmieciak, Antonina Porazińska
  • Szkolny Konkurs Przyrodniczy „Tajemnice Przyrody”
  • I miejsce: Adam Przybył (5b)
  • II miejsce: Krzysztof Bukowski (6b)
  • III miejsce: Aleksandra Adamska (5b)
  • XXII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Francuskiego
  • Klasy I-III
  • I miejsce – klasa 2d
  • II miejsce – klasa 3a gr.2
  • III miejsce – klasa 3a gr.1 oraz 3b (cała klasa)
  • Wyróżnienia:
  • 2b gr.1
  • 1a gr.1
  • 2c gr.1
  • 3c gr.2
  • Wyróżnienia indywidualne:
  • Paweł Kupisz 2c
  • Hania Kopeć „0”
  • Banio Tabor 2d
  • Maciek Zieliński 3a
  • Daniel Żebrowski 2b
  • Hanna Khadir 2d
  • Klasy IV-VI
  • I miejsce – klasa 4b
  • II miejsce – kl.6 gr.2
  • III miejsce – klasa 4c
  • Wyróżnienia:
  • 4a cała klasa
  • Klasa 6 grupa 3
  • Klasa 5a grupa 2
  • Klasa 5b grupa 2
  • Wyróżnienia indywidualne:
  • Jan Staniszewski kl.4b
  • Andrzej Khouri kl.5a
  • Piotr Puczyński kl.5b
  • Lucie de Halleux kl.5a
  • Pola Siemoniak kl.5b
  • Matylda Betlejewska kl.5b
  • Alicja Bukowska kl.5a
  • Matylda Boryczka kl.4a
  • Bartłomiej Janicki kl.4b
  • Gabriela Decewicz kl. 5a
  • Aleksandra Adamska kl.5a
  • Oliwia Perczyńska kl.5a
  • V edycja Festiwalu Piosenki Francuskiej FrankoFonia
  • W przesłuchaniach finałowych szkołę reprezentowała Maja Skidan (2a)
  • Konkurs Poezji i Prozy Frankofońskiej
  • I miejsce - Aleksandra Sobczak (6c)
  • II miejsce - Bartłomiej Janicki (4b)
  • III miejsce -Lena Nowoszewska (2c)
  • Wyróżnienia:Matylda Boryczka (4a)
  • Antoni Delatour (3b)
  • Lucie de Halleux (5a)
  • Maciej Kulig (4a)
  • Jakub Malec (3a)
  • Karolina Pszczółkow
  • Konkurs Piosenki Patriotycznej
  • I miejsce: kl. 4c
  • II miejsce: kl. 6a
  • III miejsce: kl. 4a
  • KONKURY MIĘDZYSZKOLNE
  • Konkurs kuratoryjny z języka polskiego
  • Iga Ratajczak - awans do etapu wojewódzkiego
  • Ogólnopolski konkurs „Alfik humanistyczny”
  • Wynik bardzo dobry: Witold Giwont(4b), Jan Staniszewski (4b), Jakub Dobrosielski (4a), Antoni Apkarian (4b), Maciej Kulig (4a), Krystian Garbarczyk (4a), Aleksandra Adamska (5a), Iga Ratajczak (6c), Aleksandra Sobczak (6c), Zofia Konopna (6c)
  • Konkurs ortograficzny „Ortografia na medal”
  • II miejsce w Śródmieściu, awans do etapu wojewódzkiego: Aleksandra Adamska (5a)
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – Piłka ręczna dziewcząt
  • Drużyna zajęła III miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – Piłka ręczna chłopców
  • Drużyna zajęła miejsce VII - VIII
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – Tenis stołowy dziewcząt
  • V miejsce: Konstancja Król, Gabriela Balska
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – Tenis stołowy chłopców
  • IV miejsce: Jakub Wojdyga (6a), Mateusz Helsztyński (5a), Mikołaj Łojek (5a)
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – Koszykówka dziewcząt
  • Drużyna zajęła IV miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – unihokej dziewcząt
  • Drużyna zajęła V-VII miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – unihokej chłopców
  • Drużyna zajęła miejsce VIII - XI
  • Od zabawy do sportu
  • Przedstawiciele klas zajęli IV miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK”
  • Klasy II
  • Bardzo dobry wynik: Szymon Maryl, Natalia Scheffner, Bronisław Pogański, Maja Skidan
  • Dobry wynik: Lena Nowoszewska, Antoni Kupniewski, Tymon Wasiluk
  • Klasa III
  • Bardzo dobry wynik: Radu Preda
  • Klasa IV
  • Dobry wynik Hanna Kopeć
  • Klasa V
  • Bardzo dobry wynik: Adam Przybył
  • Alfik humanistyczny Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny edycja XX
  • Klasy III
  • Bardzo dobre wyniki: Maja Pączkowska, Eunika Mucha, Jakub Boryś, Magdalena Jasielska, Maks Przybyłowski
  • Dobre wyniki: Maciej Schab, Katarzyna Kmieciak, Lila Maćkowiak, Joanna Hereśniak, Lena Bronicka, Michalina Nowak
  • Ogólnopolski konkurs „Alfik Humanistyczny\"
  • Wynik bardzo dobry: Witold Gintowt (4b), Jan Staniszewski (4b), Jakub Dobrosielski (4a), Iga Ratajczak (6c), Aleksandra Sobczak (6c)
  • Wynik dobry: Antoni Apkarian (4b), Maciej Kulig (4a), Krystian Garbarczyk (4a), Zofia Konopna (6c)
  • Konkurs kuratoryjny z języka polskiego
  • Iga Ratajczak (6c) - laureatka konkursu
  • Ogólnopolski konkurs z języka polskiego „Galileo”
  • Wyróżnienie: Aleksandra Adamska (5a), Zuzanna Kuźniewska (5a)
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny \"W świecie baśni i bajek\" organizowany przez SP nr 158
  • I miejsce – Karolina Sawczuk (1a)
  • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy MULTITEST
  • Laureaci:
  • VIII miejsce: Jan Siekieżyński (4a)
  • X miejsce: Hanna Kopeć (4A)
  • Wyróżnienia: Michał Kulig (5a), Krzysztof Dmitruk (5b), Hanna Surma (5b)
  • Ogólnopolska Olimpiada z przyrody PIONIER
  • Wyróżnienia: Zuzanna Czechowicz (4a), Izabela Skowrońska (4b), Jan Siekierzyński (4a), Hanna Kopeć (4c)
  • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy GALILEO
  • Laureat: Aleksandra Adamska (5a) Wyróżnienia: Jan Siekierzyński (4a) Mikołaj Ochab (6b) Gabriela Jamka (6a) Gabriela Decewicz (5a) Hanna Surma (5b) Helena Jaworska (4b)
  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta dla klas 4 - 6
  • Wynik bardzo dobry: Aleksandra Adamska (5a) Antoni Apkarian (4b)
  • Wyróżnienia: Zuzanna Czechowicz (4a) Jakub Dobrosielski (4a) Krystian Garbarczyk (4a) Oliwia Perczyńska (5a) Alicja Bukowska (5a) Magdalena Boryś (5a) Mikołaj Schab (6b)
  • Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Omnibus
  • Klasy II
  • Wyniki bardzo dobre: Paweł Pindara Lena Nowoszewska
  • Wyniki dobre: Nikola Wróblewska Lena Olowska Kajetan Piaskowski Natalia Scheffner Amelia Sowłowiec Maksymilian Zaorki- Rheindorf Anna Wilczyńska
  • Klasy III
  • Wyniki bardzo dobre:
  • Maciej Schab Lena Bronicka Katarzyna Kmieciak Karolina Zdun Eunika Mucha Magdalena Jasiewska Michalina Nowak Maciej Zieliński
  • Wyniki dobre: Julia Stolarzewicz Jagoda Gaczyńska Anatol Makówka Lila Maćkowiak Marysia Kowalik
  • Konkurs Poezji Prozy Frankofońskiej – etap regionalny
  • Aleksandra Sobczak (6c), Bartek Janicki (4b) –zakwalifikowali się do Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Prozy Frankofońskiej w Nidzicy
  • Quiz Realioznawczy organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Nr 47 Primus
  • I miejsce – Janek Staniszewski
  • FrankoFonia 2017 – 5 edycja Festiwalu Piosenki Frankofońskiej organizowana przez Gimnazjum nr 83 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstancji Markiewicz
  • Maja Skidan (2a) - reprezentowała SP 12 podczas przesłuchań finałowych
  • Dis-moi dix mots – konkurs plastyczno-językowy organizowany przez Instytut Francuski
  • Laureaci (Kasia Durka, Józef Guczek, Alicja Bukowska, Oliwia Perczyńska, Maja Michalska, Zuzanna Kuźniewska, Jeremi Zawieska, Gabriela Balska) reprezentowali SP 12 na uroczystym wernisażu w Szkole Amerykańskiej w Konstancinie-Jeziornej
  • XXII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Francuskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 12 – finał
  • I miejsce w kategorii klasy 1-3 zajęła klasa 2d
  • I miesjce w kategorii klasy 4-6 zajęła klasa 4b
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – gimnastyka sportowa dziewcząt
  • Drużyna zajęła III miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – pływanie dziewcząt
  • Drużyna zajęła II miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – pływanie chłopców
  • Drużyna zajęła III miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – łyżwiarstwo chłopców ,,Złoty krążek”
  • Drużyna, w składzie: Lew Topolewski, Mikołaj Topolewski, Aleksander Kowalski, Stanisław Czarne, Krzysztof Dmitruk, Franciszek Giderewicz - zajęła II miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – łyżwiarstwo dziewcząt „Błękitna sztafeta”
  • Drużyna, w składzie: Lena Bronicka, Antonina Porazińska, Gabriela Balska, Aleksandra Jastrzębska, Amelia Podgórska, Jagoda Gaczyńska, Hanna Kopeć - zajęła III miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży- szachy
  • Drużyna, w składzie: Antonina Zbrzeźniak, Mikołaj Gil, Mikołaj Saliński, Witold Gintoft -Dziewałtowski - zajęła IV miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży- siatkówka chłopców
  • Drużyna szóstoklasistów (Bartosiak Jakub, Morawski Mateusz,Kamiński Konrad, Nowacki Eryk, Dziura Antoni, Gilarski Franciszek) i piątoklasistów (Aleksander Kowalski, Topolewski Lew, Topolewski Mikołaj, Gratkowski Mateusz, Przybył Adam) zajęła IX miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży- siatkówka dziewcząt
  • Drużyna, w składzie: Balska Gabriela, Pogorzelska Pola, Król Konstancja, Świderska Lena, Kuczyńska Karolina, Gorycka-Kochanek Karolina, Dziedzic Maja, Wieczorek Natalia, Deredas Ewa, Podsiadło Maria, Grudziecka Pola, Grudziecka Lena, Sobczak Aleksandra - zajęła VII miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży- piłka nożna chłopców
  • Drużyna, w składzie:Bartosiak Jakub, Morawski Mateusz, Kamiński Konrad, Topolewski Lew, Topolewski Mikołaj, Kowalski Aleksander, Gratkowski Mateusz, Helsztyński Mateusz, Widy-Wirski Antoni, Wojdyga Jakub, Grochowski Marcin, Brzozowy Rafał, Jagielski Jan - zajęła IV miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży-piłka nożna dziewcząt
  • Drużyna, w składzie: Balska Gabriela, Pogorzelska Pola, Król Konstancja, Świderska Lena, Kuczyńska Karolina, Gorycka-Kochanek Karolina, Dziedzic Maja, Wieczorek Natalia, Podsiadło Maria, Grudziecka Pola, Grudziecka Lena - zajęła II miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży- Badminton chłopców
  • Kowalski Aleksander i Harenża Kajetan zajęli I miejsce
  • Śródmiejska Olimpiada Młodzieży-badminton dziewcząt
  • Dziedzic Maja i Grabczan Nika zajęły I miejsce
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
  • Klasy II - kategoria Żaczek
  • Wyróżnienie: Rheindorf – Zaorski Maksymilian Polański Bronisław Wróblewska Nikola Wasiluk Tymon Piaskowski Kajetan Skidan Maja
  • Klasy III - kategoria Maluch
  • Wyróżnienie: Gaczyńska Jagoda
  • Klasy V - kategoria Beniamin
  • Wyróżnienie: Przybył Adam
  • Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
  • Nikola Wróblewska, Magdalena Jasiewska, Mateusz Gil - laureaci eliminacji szkolnych
  • 2015/2016
  • KONKURSY SZKOLNE
  • Szkolny Konkurs Wiedzy „Cogito ergo sum” – edycja V – „Nasza Dwunastka ma 70 lat”
  • 8 uczniom z klas 4a, 6a,b i c przyznano nagrody równorzędne
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Wspaniały świat poezji”
  • I miejsce zajął uczeń klasy 1b,
  • II i III miejsce zajęły uczennice z klasy 2b.
  • Konkurs Świąteczny „Na najdłuższy łańcuch na choinkę”
  • I miejsce zajął uczeń klasy 1b II miejsce - uczeń klasy 1a III miejsce - uczennica klasy 1c
  • Szkolny Konkurs Czytelniczy „Z historią w tle”
  • I miejsce zajęła uczennica z klasy 6c, II miejsce - uczennica z klasy 6b, III miejsce - uczennica z 4a
  • Konkurs wiedzy „1 z 10”
  • Konkurs składał się z 10 etapów, w których wystąpiło 95 osób. W etapie finałowym wystąpiło 10 uczniów, z których wyłoniono trójkę laureatów.
  • Konkurs Poezji i Prozy Francuskojęzycznej
  • Uczeń klasy 6a przeszedł etap szkolny.
  • Cztery uczennice przeszły eliminacje szkolne.
  • XXI Konkurs Języka Francuskiego
  • Do międzyszkolnego etapu zakwalifikowały się następujące grupy językowe: 1bF1, 2aF2, 2cF2, 4bF1, 5F4, 6F4, 6F5.
  • 39 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
  • Laureatami etapu szkolnego zostali: dwie uczennice z klasy 2c, uczeń z klasy 1c oraz uczeń z klasy 3a.
  • Konkurs fotograficzny „Warszawa oczami dzieci
  • Zdwunastu uczestników konkursu, sześcioro wzięło udział w wystawie.
  • Konkurs przyrodniczy dla klas 4-6 „Tajemnice przyrody”
  • I miejsce otrzymała uczennica z klasy 4a, uczeń z klasy 5b i uczennica z klasy 6c.
  • Konkurs recytatorski „Wszystkie zwierzęta duże i małe”
  • Z dwudziestu trzech pierwszoklasistów, wyróżnienie otrzymało sześcioro uczniów.
  • Apetyt na zdrowie -świetlicowy konkurs plastyczny
  • I miejsce otrzymały - dwie uczennice z klasy 1a, dwie uczennice z klasy 2a i dwie uczennice z klasy 2b.
  • Wymarzony domek dla lalek lub domek na drzewie - świetlicowy konkurs plastyczny
  • Kl. I-III:
  • I miejsce otrzymały uczennice z klasy 2c i 3c.

  • KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
  • Konkurs kuratoryjny z języka polskiego
  • >li>Dwie uczennice z klacy 6c zostały finalistkami konkursu.
  • „Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów
  • Uczennica klasy 6c zajęła II miejsce.
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od Obertyna do Wiednia”
  • Uczennica klasy 6a i uczeń klasy 6c zakwalifikowali się do etapu rejonowego.
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od Obertyna do Wiednia”: uczennica klasy 6a zakwalifikowała sie do etapu dzielnicowego.
  • Przedmiotowy Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA 14
  • Uczeń klasy 6c zakwalifikował się do etapu rejonowego.
  • Biegi przełajowe dziewcząt
  • Zespół zajął II miejsce, zaś w sztafecie - I miejsce.
  • Biegi przełajowe chłopców
  • Zespół zajął III miejsce.
  • Piłka ręczna dziewcząt
  • Zespół zajął III miejsce.
  • Piłka ręczna chłopców
  • Zespół zajął I miejsce.
  • Unihokej chłopców
  • Zespół zajął II miejsce.
  • Koszykówka dziewcząt
  • Zespół zajął I miejsce.
  • Tenis stołowy chłopców
  • Zespół zajął III miejsce.
  • Od zabawy do sportu
  • Drużyna zajęła III miejsce>
  • Ogólnopolski konkurs przyrodniczy PINGWIN
  • Uczeń z klasy 6b został laureatem 5 miejsca a czworo uczniów otrzymało wyróżnienia.
  • Ogólnopolski konkursu przyrodniczy „Galileo”
  • Dwóch uczniów z klasy 6a zostało laureatami 7 miejsca.
  • Ogólnopolski Konkurs komiksowy „mój Przyjaciel Miś…” IV edycja
  • Uczeń z klasy 2a zajął I miejsce.
  • Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych MINILOGIA 14
  • Uczeń z klasy 6c został laureatem.
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów (konkurs recytatorski)
  • Uczennica z klasy 6c zajęła II miejsce.
  • 39 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
  • Uczeń z klasy 3c otrzymał wyróżnienie.
  • „Dzieci, poeci, myśliciele”(konkurs literacko- plastyczny)
  • Wyróżnienie otrzymała uczennica z klasy 6a
  • „Z przeszłości w przyszłość”(konkurs literacki)
  • Uczennica z klasy 6a otrzymała wyróżnienie.
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów-Konkurs Teatralny Klasy 1-3
  • Grupa teatralna z klasy 3b otrzymała Złotą Wenę za zajęcie I miejsca.
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów. Konkurs Taneczny Klasy 4-6
  • Zespół taneczny otrzymał Złotą Wenę za zajęcie I miejsca.
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów. Konkurs Taneczny Klasy 1-3
  • Zespół taneczny otrzymał Złotą Wenę za zajęcie I miejsca.
  • Mała Olimpiada Matematyczna
  • Uczeń z klasy 3a otrzymał wyróżnienie w etapie dzielnicowym oraz uczennica z klasy 3c zajęła III miejsce w etapie warszawskim.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w łyżwiarstwie „Złoty krążek”
  • Zespół zajął II miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w łyżwiarstwie „Błękitna sztafeta”
  • Zespół zajął II miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej dziewcząt
  • Zespół zajął III miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu chłopców
  • Zespół zajął II miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu dziewcząt
  • Zespół zajął III miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w szachach
  • Zespół zajął III miejsce.
  • Quiz Realioznawczy
  • Uczeń z klasy 6b zajął III miejsce w etapie międzyszkolnym.
  • Ogólnopolski Konkurs Poezji i Prozy Frankofońskiej
  • Uczennica z klasy 6c zajęła III miejsce.
  • Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego
  • Uczniowie z klasy 3b gr 2 zajęła I miejsce oraz uczniowie z klas 6a,b,c gr 1 zajęła I miejsce.
  • Losy żołnierza i dzieje oręża – etap wojewódzki (konkurs kuratoryjny)
  • Uczennica z klasy 6c została laureatką konkursu.
  • Zawody „Już pływam”
  • Uczniowie z klas trzecich zajęli III miejsce.
  • Piłka nożna dziewcząt ŚOM
  • rużyna zajęła II miejsce.
  • Badminton dziewcząt ŚOM
  • Drużyna zajęła I miejsce.
  • Badminton chłopców ŚOM
  • Drużyna zajęła I miejsce.

  • 2014/2015
  • KONKURSY SZKOLNE
  • 70 lat DWUNASTKI – konkurs na logo jubileuszu: zwyciężczynią konkursu została uczennica klasy 1b.
  • Konkurs na francuską kartkę świąteczną. LAUREACI: W klasach pierwszych I miejsce zajęła uczennica klasy 1a, II i III miejsce zajęły uczennice klasy 1b. W klasach drugich: I miejsce zajęła uczennica klasy 2b, II i III miejsce - uczennice z klasy 2a. W klasach trzecich: I miejsce zajęła uczennica klasy 3b, II i III miejsce - uczennica klasy 3a. W klasach czwartych: I miejsce zajęła uczennica klasy 4a, II miejce - uczennica klasy 4c, III miejsce - uczennica klasy 4a. W klasach piątych: I miejsce przyznano uczennicom z klasy 5a i 5c, II miejsce - uczennicy klasy 5c, III miejsce - trzem uczniom z klas 5c i uczniowi klasy 5b. W klasie szóstej: I miejsce zajęła uczennica klasy 6a, II miejsce -uczennica klasy 6a, III miejsce - uczennicom z klasy 6b i 6a.
  • Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”: uczennica klasy 1b i uczeń klasy 2a zakwalifikowali się do etapu dzielnicowego.
  • Szkolny konkurs wiedzy o patronie: I miejsce zajęła uczennica klasy 5c; II miejsce zajął uczeń klasy 5b; III miejsce zajęła uczennica klasy 5c. Szóstoklasista został wyróżniony za uzyskanie najwyższego wyniku spośród uczniów klas VI.
  • Konkurs ortograficzny: uczniowie klas trzecich zajęli miejsca od I do III.
  • Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas IV-VI „W świecie przygód”: uczennica klasy 5a zajęła I miejsce, II i III miejsce przypadły uczennicom z klasy 5c.
  • Konkurs muzyczny szkolny \"12-tka talent show\": I i II miejsce zajęły uczennice klasy 3a, a III miejsce - uczennica klasy 1b.
  • Szkolny konkurs rysunkowy dla uczniów klas I - III oraz zerówki pt. \"Cztery pory roku\"- oto laureaci: okładka - uczennica klasy 1b; wrzesień - uczeń klasy 1a; październik - uczeń klasy 1b; listopad - uczeń klasy 3b; grudzień - uczennica klasy 1c; styczeń - uczennica klasy 3b; luty - uczennica klasy 2c; marzec - uczennica klasy 2c; kwiecień - uczennice klasy 3b; maj - uczennica klasy 2c; czerwiec - uczeń klasy 3b; lipiec - uczennica klasy 2c; sierpień - uczeń oddziału przedszkolnego.
  • <Świetlicowy konkurs recytatorski \"Zwierzęta małe i duże\": przyznano dwa I miejsca dla uczennicy z klasy 1b i ucznia z oddziału przedszkolnego; II miejsce - uczennicy klasy 1b i oddziału przedszkolnego a III miejsce - uczennicom z klasy 1b i oddziału przedszkolnego.
  • Świetlicowy konkurs plastyczny na projekt stroju karnawałowego dla kl I-III: wyróżniono siedmiu uczniów.
  • Świetlicowy konkurs plastyczny Świat w moich oczach dla kl I-III: dziewięcioro uczniów wyróżniono.
  • Zawody eliminacyjne w łyżwiarstwie chłopców „Złoty krążek”: zespół reprezentuje szkołę podczas WOM.
  • Zawody eliminacyjne w łyżwiarstwie dziewcząt „Błękitna sztafeta” : zespół reprezentuje szkołę podczas WOM.
  • Zawody eliminacyjne w gimnastyce sportowej dziewcząt: zespół reprezentuje szkołę podczas WOM.

  • KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
  • XX Międzyszkolnego Konkursu Języka Francuskiego „Le français – c’est RIGOLO”: w kategorii 4-6 uczniowie z klasy 5c zajęli I miejsce. W kategorii 1-3 I miejsce zajęli uczniowie z klasy 2a.
  • Konkurs 10 SŁÓW 2015: sześciu uczniów zostało laureatami konkursu.
  • 38 Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka: czworo uczniów przeszło do II etapu konkursu.
  • XV Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Ortografia Na Medal: uczeń klasy 6a został finalistą konkursu.
  • Ogólnopolska Olimpiada z Języka Polskiego Pionier: troje uczniów z klas 4 otrzymało wyróżnienie.
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny -Kangur Matematyczny: uczeń klasy III uzyskał wynik bardzo dobry.
  • Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA 13: uczeń z klasy 6a został laureatem konkursu.
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” organizowany przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty: uczeń klasy 5a został laureatem etapu wojewódzkiego.
  • Ogólnopolski konkurs przyrodniczy Galileo: dziesięcioro uczniów z klas IV wyróżniono; dwoje uczniów z klas V zajęło III miejsce a dziesięcioro wyróżniono; uczennica z klasy VI zajęła III miejsce, a troje uczniów wyróżniono.
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów 2014/15.Konkurs teatralny. Klasy 4-6: zespół Teatrzyk bez kurtyny otrzymał wyróżnienie.
  • I Konkurs na gazetkę szkolną „Szalej z gazetką”: szkolna gazetka Tuzinek wyróżniono za różnorodność form wypowiedzi.
  • Mistrzostwa Warszawy WOM w łyżwiarstwie „Złoty krążek\": zespół zajął III miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w łyżwiarstwie „Błękitna sztafeta”: zespół zajął III miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej dziewcząt: zespół zajął III miejsce.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu chłopców: zespół zajął II miejsce.
  • 2013/2014
  • Do II etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego zakwalifikowały się 2 uczennice z klasy 6 b oraz 1 uczennica z klasy 6 a.
  • Do II etapu Konkursu Kuratoryjnego z Przyrody zakwalifikował się uczeń z klasy 6 b.
  • Do II etapu Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki zakwalifikował się uczeń z klasy 6 b oraz uczennica z klasy 6 a.


  • 2012/2013
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów 2012/2013,Konkurs literacki uczeń kl. 4b - II MIEJSCE za wiersz „Miłość niejedno ma imię”
  • Konkurs recytatorski „Miłość nie jedno ma imię”
  • 1 WYRÓŻNIENIE w kat. kl. I-III
  • 1 WYRÓŻNIENIE w kat. kl. IV-VI
  • Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „MULTITEST”
  • 6 laureatów z klas 5 i 6
  • 3 wyróżnienia z klas 5 i 6
  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego PINGWIN
  • 1 laureat z kl. 5a - 5 miejsce
  • 2 wyróżnienia: uczeń z kl. 5b - 9 miejsce oraz uczeń z kl. 6b - 9 miejsce
  • Do III finałowego etapu konkursu przyrodniczego dla klas IV pt. „Tajemnice przyrody” zakwalifikowało się 10 uczniów.
  • Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
  • Srebrny medal w łyżwiarstwie chłopców „Złoty krążek”
  • Brązowy medal w gimnastyce sportowej dziewcząt
  • Brązowy medal w pływaniu dziewcząt
  • Brązowy medal w pływaniu chłopców
  • IV miejsce dziewcząt w łyżwiarstwie „Błękitna sztafeta”
  • XXI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego. w eliminacjach regionalnych w kat. szkół podstawowych II miejsce zajęła uczennica z kl. 6a
  • Do finału Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień” zakwalifikował się uczeń z kl. IVa.
  • LAUREACI konkursu Test Oxford Polonika Plus
  • 2 laureatów II stopnia
  • 5 laureatów III stopnia
  • 5 laureatów IV stopnia
  • 10 laureatów V stopnia
  • Dyplom dla uczennicy naszej szkoły za zajęcie II miejsca w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów w szachach grupa dziewcząt do lat 11
  • Międzyszkolny konkurs „Renifer Świętego Mikołaja”
  • I miejsce – dziewczynka z oddziału przedszkolnego
  • 3 wyróżnienia: 2 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczeń z kl. IIIa
  • Stypendiada Wczesnoszkolna
  • 4 wyróżnienia dla dziewczynek z klas 2
  • Dzielnicowy Konkurs „WZOROWY MATEMATYK”
  • I miejsce uczeń kl. 3a
  • II miejsce uczennice kl. 3b i 3c
  • III miejsce uczniowie kl. 3b i 3a
  • Dzielnicowy Konkurs „MISTRZ ORTOGRAFII”
  • I miejsce uczennica kl. 3c
  • II miejsce uczennica kl. 3 b
  • III miejsce uczeń kl. 3a
  • X Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat” dla uczniów klas III szkół podstawowych m. st. Warszawy
  • II miejsce uczennica kl. 3c
  • W sesji - luty 2013 uczeń z kl. 6a zdał egzamin z języka francuskiego DELF A2
  • XVIII Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego
  • Kategoria I - III
  • I miejsce klasa 1 a
  • II miejsce klasa 3c gr.1, ex aequo klasa 3c gr. 2
  • III miejsce klasa 2a gr. 1, ex aequo klasa 2b gr. 2
  • Wyróżnienie
  • klasa 3a gr. 2 oraz klasa 1b
  • Kategoria IV - VI
  • I miejsce klasa 5a gr.DELF
  • II miejsce klasa 6ab gr. 2
  • III miejsce klasa 5b gr. DELF

  • Informacje dodatkowe

    W szkole działa aktywnie 88 WDH harcerzy, harcerek i zuchów Szczepu Rodło.
    Szkoła od początku bierze udział w akcji „Szklanka mleka” dla uczniów klas I – VI oraz w nowej inicjatywie „Owoce i warzywa w szkole” dla uczniów klas I – III.

    Copyright 2009-2012 śródmiejska Edukacja, Warszawa
    Designed by Rashomon