Apaszka damska – jednokolorowa czy we wzory?

Apaszki słyną z tego, że są idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Odpowiednio dobrana apaszka sprawdzi się na wieczorowym wyjściu, w biurze, czy na spacerze. Apaszka damska to zarazem uniwersalny, jak i elegancki dodatek do kobiecej stylizacji. Sprawdź, co zatem warto przyswoić o apaszkach z racji zbliżającej się kalendarzowej jesieni.

Co kryje się pod pojęciem „dobrze dobrana apaszka”?

Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje i bez dwóch zdań popieramy tę tezę, a ile gustów, tyle kobiecych stylizacji. Część kobiet preferuje bardziej wyzywający się ubiór, stawiając na bardziej odważne stylizacji, inne z kolei cenią sobie klasę i elegancję. To zróżnicowanie powoduje, że często przychodzi nam zmierzyć się z doborem apaszki do stylizacji. Uważamy, że do wyzywających stylizacji najlepiej sprawdzą się apaszki damskie we wzory na przykład (w panterkę), zaś do klasycznych i eleganckich stylizacji powinnyśmy postawić na gładką, jednokolorową apaszkę, która zdecydowanie podkreśli naszą klasę.

Najmodniejsze wzory apaszek damskich

Według nas aktualnie najbardziej na topie są wzory w:

  • kwiaty
  • grochy,
  • panterkę
  • kratę

Apaszki w kwiaty bez cienia wątpliwości to już ponadczasowy trend, który sprawdzi się zarówno jesienią, ale także w inne pory roku – szczególnie na chłodniejsze wieczory, kiedy mamy na myśli pory roku takie jak lato bądź też wiosna. Wersja w panterkę to propozycja dla kobiet, które preferują bardziej wyzywający się ubiór. Wzornictwo grochów, które wykorzystywane jest na apaszkach, tak naprawdę spopularyzowane zostało całkiem niedawno, a wybór takich apaszek na rynku jest całkiem spory – znajdą się pozycje zarówno dla mniej, jak i bardziej wymagających fanek trendów ze świata mody.

Apaszki damskie jednokolorowe

Wśród apaszek jednokolorowych królują pastelowe. Wybór jednokolorowej apaszki uwarunkowane będzie po pierwsze kolorystyką, a po drugie ceną, jakością wykonania, jak i materiałami, z których została wyprodukowana. Jakie są zatem najpopularniejsze kolory, które najczęściej wybieramy? Naszym zdaniem będą to apaszki w kolorach:

  • błękitu,
  • pudrowego różu,
  • wszelkie odcienie bieli,
  • czerni.