Catering na terenie Legnicy

Źródło: https://sobieska-jawor.pl/

Poznaj cennik usług cateringowych na terenie Legnicy oraz opinie o naszych usługach

Naszym klientom z Legnicy i okolic, którzy zdecydują się na zamówienie posiłków pracowniczych, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługę w naprawdę korzystnej cenie, co potwierdza wiele pozytywnych opinii. Koszt dwudaniowego zestawu obiadowego wraz z dostawą to około 16 złotych. W cenę wchodzi całość dostarczanej przez nas usługi – posiłek, transport, opakowanie oraz sztućce.

Opinie

Naszą najlepszą rekomendacją są opinie naszych zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nasze smaczne, świeże i pełnowartościowe posiłki przygotowywane z wysokiej jakości lokalnych produktów. Współpracujemy z wieloma znanymi przedsiębiorcami z okolic Legnicy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych cyklicznych dostaw posiłków. Naszymi stałymi klientami są m.in: SmartLunch, Wezi-Tec, Kuźnia Jawor, GKelektro, OneDayClinic oraz Mercedes-Benz.

Catering okolicznościowy

Firma Sobieska oferuje nie tylko codzienny catering pracowniczy z dostawą pod wskazany adres. Chętnie realizujemy również najbardziej nietypowe zamówienia na obsługę cateringową różnego typu imprez okolicznościowych, szkoleń, spotkań, integracyjnych czy konferencji. Z naszych usług warto skorzystać, ponieważ staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych klientów, a przygotowywane przez nas posiłki są zdrowe, urozmaicone, estetyczne, a przede wszystkim przygotowane wyłącznie z produktów najwyższej jakości, najczęściej pochodzących od lokalnych producentów żywności.