Czy meble na wymiar w Warszawie mogą być tanie?

Źródło: https://www.szafa.waw.pl/

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Meble na wymiar w Warszawie mogą być tanie! Ich ceny wcale nie muszą być znacząco wyższe od produktów dostępnych w zwykłych sklepach. Wynika to przede wszystkim z niższej marży. Łączy się to jednocześnie z wysoką jakością takiego wyposażenia, a jako zamawiający masz wpływ na wiele rzeczy, od wymiarów i samego układu mebla, po materiały wykorzystane do jego stworzenia. Jeśli poszukujesz taniego, ale dobrej klasy umeblowania do swojego domu czy biura, to zachęcamy do wybrania naszych usług.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Funkcjonujemy na rynku od 1995 roku i w tym czasie wykonaliśmy naprawdę wiele zleceń na terenie stolicy oraz okolic. Renomę i zaufanie klientów zawdzięczamy uczciwości oraz przede wszystkim wysokiemu standardowi. Wykonujemy meble na zamówienie przeznaczone do różnych pomieszczeń. Możemy przygotować biblioteczki, garderoby, wyposażenie do przedpokojów, sypialni czy salonów. Możemy pomóc w zaaranżowaniu wnęki lub narożnika przestronną szafą oraz przygotowaniem zabudowy, nawet w obszarze znajdującym się pod skosem. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb klientów.

Korzystne ceny i wysoka jakość

Wykonywane przez nas meble są naprawdę wysokiej jakości, co potwierdzamy gwarancją nawet do 7 lat. Jednocześnie oferujemy atrakcyjne ceny, co wiąże się z tym, iż stosujemy mniejsze marże. Tym samym płacisz naprawdę za to co otrzymujesz, a przy tym masz wpływ między innymi na dobór wykorzystanych surowców. W kontekście materiałów drewnianych mamy do zaoferowania wypełnienia Rattan i Bambus. Możemy przygotować zabudowy z lakierowanego MDF, dostępne w wariantach półmatowych lub na wysoki połysk. Ich uzupełnieniem mogą być profile obramowań polakierowane z wykorzystaniem barwy z tej samej palety. Coraz częściej jako wypełnienia stosuje się lustra, a także szkła lakierowane Lacobel – te dostępne są w kilkudziesięciu opcjach kolorystycznych. Możesz zdecydować się na szkła matowe lakierowane (Metalac) lub szkła mleczne (Lacomat). W ofercie znajdują się również szkła bezbarwne i bezbarwne przydymiane (Antisol). Odważnym, ale ciekawym wyborem są grafiki na szkle – może to być w zasadzie dowolny obraz czy fotografia, która pojawi się jako wypełnienie szafy. Rzecz jasna masz też wpływ na wymiary, stylistykę czy nawet układ komór w meblach, zatem z pewnością wykonamy dla Ciebie wyposażenie doskonale dopasowane do potrzeb.

Meble na zamówienie są wysokiej jakości i tworzone pod konkretny wymiar. Oznacza to nie tylko stylowy wygląd, ale i wyposażenie doskonałe pod względem funkcjonalnym. Możesz je wykorzystać w różnych rejonach domu, mieszkania czy nawet biura. Jeśli poszukujesz dobrej jakości umeblowania tego typu, w atrakcyjnej cenie, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!