Dietetyk online. Profesjonalna pomoc dla Ciebie!

Źródło: https://ugryz-zdrowie.pl/

Nowoczesny czy tradycyjny kontakt? Ty wybierasz

Nie narzucam Ci określonej formy kontaktu. Dobrze wiem, że niektórzy lubią pisać liczne wiadomości, inni rozmawiać przez komunikatory z dźwiękiem i wizją, a jeszcze innym najbardziej pasuje rozmowa telefoniczna. Możliwości kontaktu jest mnóstwo, dopasuję się do Twoich potrzeb. Stawiam na nowoczesne formy kontaktu, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno w dzisiejszych czasach wygospodarować dłuższą wolną chwilę na osobiste wizyty. Współpraca online to możliwość odbycia konsultacji z każdego miejsca na ziemi. Gwarantuję Ci pełnię uwagi i kompetentną obsługę w umówionej formie.

Popularyzuję zdrowy styl życia. Nie zmieniaj tylko diety

Jeżeli bycie na diecie nie jest dla Ciebie pierwszym doświadczeniem tego rodzaju, zapewne zdajesz sobie sprawę, jak trudno czasem jest utrzymać jej rezultaty. Dieta odchudzająca, która nie niesie ze sobą zmiany trybu życia oraz przyzwyczajeń to niemalże pewny efekt jo-jo. Dlatego moim zadaniem jest nie tylko ułożenie zdrowego jadłospisu, ale także edukacja żywieniowa. Po analizie Twoich nawyków żywieniowych podpowiem Ci, co warto zmienić, na co zwrócić szczególną uwagę. Odpowiednia ilość płynów w diecie, wyeliminowanie pustych kalorii, ruch – to jedne z wielu aspektów, które pozwolą osiągnąć sukces. Dodatkowo po zakończeniu diety otrzymasz ode mnie informacje, które pozwolą Ci zdrowo się odżywiać na co dzień. Pamiętaj, że dieta to nie chwilowe włączenie zdrowego jadłospisu na 7, 14 czy 30 dni, ale zmiana na całe życie! Ponadto zawsze możesz zwrócić się do mnie z pytaniem lub wątpliwościami korzystając z wybranych przez siebie form kontaktu.

Analiza nawyków żywieniowych

Odpowiednia dieta w różnych sytuacjach może wspomóc nie tylko proces odchudzania, ale także leczenie dolegliwości i chorób. Wykonując profesjonalną analizę nawyków żywieniowych, mogę pomóc Ci zmienić to, co jest niezauważane na co dzień przez Ciebie, a destrukcyjnie wpływa na Twój organizm. Forma ta wymaga pełnej współpracy, w tym m.in. prowadzenia dzienniczka żywieniowego obejmującego wszystkie przyjmowane pokarmy i napoje. Wiele badań dowodzi, że ludzie często nawet nie zdają sobie sprawy, co i w jakiej ilości w ciągu dnia zjadają. Zacznij jeść po to, by zdrowo żyć, a nie żyć – by jeść.