Fotoalbum – zrób prezent sobie lub bliskim

Źródło: https://foto-ksiazki.pl/

Jak zrobić fotoalbum w darmowym programie?

Jeśli się zastanawiasz, jak zrobić oryginalny fotoalbum, mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz darmowy program do pobrania na komputer, który dzięki licznym funkcjom pozwoli Ci zebrać wszystkie ważne dla Ciebie wspomnienia w formie pięknego albumu. Program jest on w pełni bezpieczny, a jego obsługa jest niezwykle intuicyjne. Jeśli nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz, dowiedz się o nim więcej!

Funkcje programu

Tworzenie albumu w programie komputerowym dedykowanym do tego typu projektów ma wiele plusów. Jednym z nich jest maksymalna indywidualność albumu, ponieważ dzięki dostępnym funkcjom można spersonalizować każdy projekt. Dostępne są również gotowe wzory przygotowane przez nas, z których możesz skorzystać. Program pozwala na edycję na każdym etapie tworzenia, można wybierać kolejność i wielkość zdjęć, a także na bieżąco je kadrować i przycinać. Dodatkowo istnieje możliwość dodania napisów, klipartów i innych obrazków oraz zmiany tła do kompozycji utworzonej z fotografii. Wielką zaletą korzystania programu jest to, że nie musisz mieć dostępu do Internetu podczas tworzenia i edycji albumu, ponieważ wszystkie projekty można zapisywać off-line. Dzięki temu można to robić nawet podczas podróży pociągiem. Program daje również możliwość wyboru wielu formatów i rozmiarów albumu.

Rodzaje opraw i papieru

Po zakończonej edycji należy wybrać rodzaj oprawy: miękką, twardą, z połyskiem, matową lub materiałową. Każda oprawa również może być spersonalizowana, a na tych wykonanych z materiału możemy wygrawerować dowolny napis. Projekt drukujemy na papierze fotograficznym satynowym lub z połyskiem, w zależności od Twoich preferencji. Druk może zostać wykonany również na wysokiej jakości papierze artystycznym. W celu wykonania indywidualnego zamówienia o specyfikacji innej niż ta dostępna na naszej stronie prosimy o kontakt.