Moda na rajstopy kabaretki traw najlepsze, a ciekawe stylizacje z takim dodatkiem sprawiają, iż grono ich sympatyczek stale się poszerza. Co warto wiedzieć na temat kabaretek? W jaki sposób można nosić takie rajstopy?

Moda na kabaretki zaczęła się w XIX wieku, przy czym jako pierwsze zaczęły je nosić panie pragnące pobudzać męskie zmysły. Bary, kabarety, domy publiczne – z takimi miejscami rajstopy te były początkowo kojarzone. Spojrzenie na ten element kobiecej garderoby zmieniło się jednak radykalnie w latach 50-tych XX wieku, a to za sprawą aktorki Marylin Monroe. Podążyły za nią inne gwiazdy, dzięki czemu te oryginalne rajstopy na dobre wkroczyły do świata mody. Dziś są idealnym rozwiązaniem i dla pań, które chcą się wyróżnić na imprezie, jak i dla tych, które chcą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem w trakcie codziennych spacerów. Jak nosić takie rajstopy?

Kabaretki to ciekawe rajstopy, których najbardziej charakterystyczną cechą jest wzór. Powstaje on z nitek ułożonych w romby, dzięki czemu rajstopy wyglądają niczym siateczka. Jak duże są takie oczka? To zależy od wybranego rodzaju rajstop. Są kabaretki z drobnymi oczkami oraz takie, w których romby są dość spore i doskonale widoczne już z daleka. Podobnie jest z kolorystyką. Choć wciąż najchętniej wybierane są kabaretki w kolorze czarnym, nie brak osób, które zakładają kabaretki w żywych kolorach. Wybór takich rajstop jest coraz szerszy, zatem każda miłośnika mody i ciekawych stylizacji bez problemu znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie. Warto jednak pamiętać, że kabaretki same w sobie pobudzają już wyobraźnie, aby zatem uniknąć przesady i zbyt wyzywających kreacji, lepiej nie zakładać do nich zbyt krótkich spódniczek. Jakie stylizacje mogą się sprawdzić najlepiej? W codziennych kreacjach kabaretki świetnie sprawdzają się w połączeniu z dość ciężkimi butami i krótkimi spódniczkami, ciekawie prezentują się też z butami na obcasie oraz spódnicami sięgającymi do kolan. Moda na jeansy z dziurami sprawiła, że i tu kabaretki znalazły dla siebie wiele możliwości zastosowania.

Więcej informacji na https://e-marilyn.pl/