Kiedy warto skorzystać z oferty banku lektorów?

Źródło: https://soundprove.com/

Lektor potrzebny od zaraz

Jak przeczytać możemy na stronie internetowej studia nagrań i postprodukcji dźwięku SoundProve, dźwiękiem ożywić można każdy obraz. Bez względu na to, czy mówimy o animowanej bajce dla dzieci, prezentacji na ważnym szkoleniu branżowym, czy komunikatach towarzyszących zmianie przystanków w tramwaju, głos staje się niezwykle istotnym nośnikiem informacji i emocji.

Aby znaleźć osobę z głosem, który całkowicie wpasuje się w zamysł gry komputerowej, reklamy radiowej bądź telefonicznej zapowiedzi, warto nawiązać współpracę z profesjonalistą. W tym celu najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty banku głosów lektorskich. Na czym polega funkcjonowanie tego typu bazy?

Jak działa bank głosów?

Bank głosów w studio nagrań SoundProve skupia ponad 300 lektorów z całego świata, którzy gotowi są podjąć współpracę w zakresie profesjonalnych nagrań do radia, telewizji czy Internetu. Oferta obejmuje głosy męskie, żeńskie i dziecięce. Wysokie i niskie, z zagranicznym akcentem, głębokie, delikatne. Poza lektorami polskojęzycznymi w bazie znaleźć można także osoby posługujące się językami obcymi. Prym wiodą angielski, niemiecki i rosyjski, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć współpracę dotyczącą nagrań w języku hebrajskim czy wietnamskim. Na stronie internetowej SoundProve znaleźć można próbki głosów poszczególnych lektorów wraz z intuicyjnymi oznaczeniami dotyczącymi ich wieku, płci oraz kosztów współpracy. Nie brakuje także możliwości odtworzenia dwóch zaznaczonych próbek głosów w celu ich porównania.