Marzena Rogalska to polska dziennikarka. Znana jest na przykład z występów w Pytaniu na Śniadanie, gdzie tworzy udany duet z Tomaszem Kamelem. Jest to osoba utalentowana, dynamiczna, profesjonalna dziennikarka. Atrakcyjna fizycznie blondynka o ładnym uśmiechu podoba się widzom i jest bardzo popularna. Urodziła się w 1970 roku w Przasnyszu, a karierę zawodową robi od 1995 roku. Wpisała się na stałe w nurt dziennikarstwa telewizyjnego.

Kobieta wielu talentów

Jest osobą utalentowaną – para się dziennikarstwem radiowym i telewizyjnym, pisze powieści, jest aktorką. Pracowała w radio RMF FM, a tam prowadziła audycję Na językach, stworzyła też Weekend bez granic. Później w radio Kolor prowadziła audycję pt. Zagraj swojej Marzenie. Chwilę była w Antyradio, a później w Radio Złote Przeboje i tam miała program Między słowami. W 1995 roku rozpoczęła prac w Telewizji Polskiej, w jej krakowskim oddziale. Jej autorstwa był program talk-show Miasto Kobiet w TVN Style. W 2013 roku podjęła współpracę w tygodniu Wprost. Później była prowadzącą programu Przygarnij mnie w TVP 2, a następnie program To był rok w TVP 1. W 2016 roku debiutowała jako pisarka – wydała powieść pt. Wyprzedaż znów, a w 2018 roku opublikowała książki pt. Gra w kolory oraz Druga miłość. Wywodzi się z małej miejscowości o nazwie Chełmek, uczyła się w szkole średniej w Oświęcimiu.

Przed nią jeszcze na pewno wieloletnia kariera zawodowa. Potrafi przykuć uwagę widza, ma poczucie humoru i programy prowadzi bardzo dynamicznie i zajmująco.

Więcej informacji na https://zyciorysy.info/marzena-rogalska/