Szukasz ciekawych efektów gitarowych? Sprawdź ofertę Erato!

Erato to sklep internetowy dla gitarzystów, który powstał na skutek poszukiwań pewnego trudnodostępnego w naszym kraju, egzotycznego efektu gitarowego. Poszukiwania zakończyły się sukcesem, przy okazji umożliwiając nawiązanie sieci bardzo cennych kontaktów. Efektem było założenie sklepu, w którym osoby tworzące muzykę będą mogły zaopatrzyć się w różnego rodzaju efekty i inne akcesoria gitarowe.

Sklep prowadzony jest przez profesjonalistów, którzy sami grają na instrumentach, dlatego doskonale wiedzą, jak doradzić klientom. W asortymencie znaleźć można zarówno produkty masowo dostępne i popularne w Polsce, jak i rzadko spotykane “białe kruki”. Strona internetowa stale się rozwija, zapewniając dostęp do coraz nowszego asortymentu sygnowanego przez wiodących producentów. Co jeszcze znajdziesz w sklepie?

Efekty do gitar elektrycznych

W sklepie przebierać można pośród efektów wiodących marek. Znajdziesz tu między innymi wzmacniacz sygnowany logo Foxgear. W asortymencie znajdują się następujące rodzaje efektów:

overdrive,

disortion,

flanger,

looper,

reverb,

delay,

chorus.

W ofercie nie zabrakło także bramki szumów czy efektów modulacyjnych.

Inne akcesoria

Ponadro Erato oferuje także całą gamę akcesoriów, które przydadzą się każdemu gitarzyście. To właśnie tutaj zaopatrzysz się w wysokiej jakości struny do gitary elektrycznej renomowanych marek Ernie Ball i Elixir, kupisz profesjonalne kable gitarowe Reds Music czy zamówisz zestaw płynów do pielęgnacji instrumentów marki Kyser. A może potrzebujesz solidnego i bezpiecznego statywu do elektryka bądź wieszaka ściennego na swój świeżo zakupiony bas? Zapraszamy na zakupy!