Czym jest kurs pozycjonowania stron w Google i dlaczego warto go odbyć?

Celem szkoleń SEO jest przekazanie wiedzy i przydatnych umiejętności w zakresie optymalizacji stron internetowych i aplikacji mobilnych. Uczestnik dowie się dzięki nim zatem, jak funkcjonują wyszukiwarki internetowe, jakie czynniki decydują głównie o pozycjonowaniu stron i aplikacji. Kurs Pozycjonowania w Google pozwoli również uczestnikom poznać praktyczne techniki, w tym jak analizować i dobierać odpowiednie słowa kluczowe, jak tworzyć teksty do SEO (SEO copywriting), jak optymalizować wybrane obszary kodu HTML, czy istnieją bezpieczne triki przyspieszające efekty działań SEO, jakie są efekty zachowania użytkownika na stronie internetowej, jak przeprowadzić audyt SEO, gdzie i jak naturalnie umieszczać słowa kluczowe w pisanym tekście, jakie dodatkowe narzędzia wykorzystać do optymalizacji.

Kurs Pozycjonowania w Google skierowany jest do wszystkich, którzy chcą zoptymalizować swoje strony internetowe, blogi, portale, aplikacje mobilne, zwiększyć ruch na stronach internetowych, a docelowo osiągnąć cele biznesowe, takie jak: zwiększenie sprzedaży. Kurs Pozycjonowania w Google nie wymaga na starcie specjalistycznej wiedzy. Kurs taki przeznaczony jest dla osób, które nie znają tematu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych oraz dla osób, które chcą poszerzyć i utrwalić swój zakres wiedzy na ten temat. Szkolenie prowadzone jest na dwa sposoby. Pierwszy to część teoretyczna w formie prezentacji, a drugi to ćwiczenia praktyczne. Forma szkolenia ma na celu zaprezentowanie wiedzy i technik SEO w atrakcyjny i ciekawy sposób oraz utrwalenie ich poprzez ćwiczenia praktyczne.

Praktyczne podejście oparte na analizie różnych stron internetowych znacznie ułatwi zrozumienie i nabycie nowych umiejętności przez praktykanta. Uczestnik takiego szkolenia będzie mógł zapoznać się z najważniejszymi czynnikami decydującymi o pozycji danej strony w Google. Uczestnicy nauczą się również organizować SEO samodzielnie, wykorzystując istniejący zespół lub dział marketingu. Zapoznają się również z wyszukiwarkami i dowiedzą się, w jaki sposób stworzyć plan i strategię SEO.

Źródło informacji: https://www.kurs-seo.pl/