Czym się charakteryzuje manicure tytanowy?

Źródło: http://lovepazurkowe.pl/

Manicure tytanowy to zyskująca na popularności metoda trwałej stylizacji paznokci. Jeśli z jakiegoś powodu żele bądź hybrydy nie przypadły Ci do gustu, być może to właśnie tytanowe paznokcie wzbudzą Twoje zainteresowanie? Dowiedz się więcej!

Co wyróżnia manicure tytanowy?

Choć w Polsce temat manicure tytanowego dopiero raczkuje, na świecie metoda ta robi prawdziwą furorę. Od stylizacji żelowej i hybrydowej różni ją przede wszystkim brak konieczności stosowania lampy UV. Kolorowe paznokcie uzyskuje się poprzez nałożenie na płytkę specjalistycznej mieszanki w postaci kolorowego pyłku, akrylu i tytanu.

Do stylizacji potrzebne będą także preparaty w postaci żelu bazowego, lakieru nawierzchniowego nazywanego topem oraz specjalnego utwardzacza. Proces utwardzania paznokci odbywa się na skutek kontaktu mieszanki z powietrzem, dlatego nie potrzebujemy w tym celu korzystać z lampy UV.

Jedną z największych zalet manicure tytanowego jest możliwość uzupełnienia odrostów bez ściągania całej stylizacji. Gdy chcemy odświeżyć manicure hybrydowy, konieczne jest usunięcie wszystkich warstw i ponowne przygotowanie paznokci do nałożenia warstw utwardzających. Z kolei przy paznokciach tytanowych możemy bez większego problemu “dosztukować” odrost. Rozwiązanie w sam raz na chwilę przed wielkim wyjściem!

Gdzie kupić produkty do manicure hybrydowego?

Rozważasz tytanową stylizację paznokci? Szeroki wybór produktów znajdziesz w ofercie Beauty Nails Shop – internetowej hurtowni kosmetycznej z akcesoriami do paznokci i kosmetykami naturalnymi. W ofercie sklepu znajdziesz między innymi profesjonalne podstawowe i kolorowe proszki firmy KIARA SKY oraz płyny i preparaty LA FEMME. Sprawdź już dziś!