Iluminacje bożonarodzeniowe. Również w Twoim mieście!

Źródło: https://adal.net.pl

Iluminacje bożonarodzeniowe jako pomysł na dekorację miasta

Iluminacje bożonarodzeniowe to idealne rozwiązanie, które pozwoli stworzyć świąteczną atmosferę w Twoim mieście. Myśląc o grudniowych dekoracjach przed oczami pojawiają się ogromne, zielone choinki, bombki i świąteczne girlandy. Nasza oferta sięga jednak o wiele dalej. Przygotowujemy różne projekty, figury 3D i kompozycje świetlne, które sprawiają, że każde miejsce staje się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Iluminacje świetlne wykonane przez naszą firmą z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Dwa lata temu, w 2017, największą sławę zyskały konstrukcje świetlne, które zdobiły Oławę pod Wrocławiem. Należała do nich pięciometrowa figura Świętego Mikołaja, nieco mniejszy 3 metrowy but wypełniony zbudowanymi ze światła słodyczami oraz największa ze wszystkich, aż dziewięciometrowa choinka w towarzystwie oświetlonych prezentów. Takie ozdoby bożonarodzeniowe to niezwykła atrakcja dla mieszkańców miast oraz turystów odwiedzających nasz kraj. Zachęcają one do wspólnych zimowych spacerów, które dzięki dekoracjom zostaną w pamięci na długo.

Rzutniki

Rzutniki stają się coraz bardziej popularne. Wykorzystuje się je do dopełnienia aranżacji iluminacji świątecznych. Rzutniki ustawiane są w znacznej odległości od budynku prostopadle do ściany, na której wyświetlana będzie dekoracja. Na budynkach często można zauważyć padające świetlne płatki śniegu lub bardzo duże śnieżynki, które są efektem użytego do dekoracji rzutnika.

Ozdoby świąteczne na drzewach

Węże i sznury świetlne LED

Jest to element niemalże każdej iluminacji bożonarodzeniowej. Sznurów świetlnych używa się do tworzenia ogromnych trójwymiarowych figur, do ozdobienia latarni, dachu budynku czy kolumn, a także do oświetlenia choinki. Ze światełek można stworzyć niepowtarzalne projekty, które są w stanie udekorować każde miejsce w mieście.