Izolacja natryskowa cena

Istnieją alternatywne metody ocieplenia nieruchomości dla styropianu lub wełny. Z każdym rokiem zwiększa się na nie popyt. Jedną z nich jest izolacja natryskowa. Czym się charakteryzuje i jaka jest jej cena?

Ocieplenie natryskowe-na czym się opiera?

Ten rodzaj ocieplania budynków polega na rozprowadzeniu pianki poliuretanowej, która znajduje się w specjalnym urządzeniu. Mimo tego, że wydaje się, że jest to prosta metoda izolacji domu, warto skorzystać z usług profesjonalisty. Ogromną zaletą tej techniki ocieplania domu jest to, że można nią wypełnić każdy nawet trudno dostępny zaułek. Pianka poliuretanowa idealnie sprawdza się do izolacji poddasza. Świetnie chroni przed zimnem i ciepłem. Jej skuteczność i szybki czas wykonania sprawia, że klasyczne metody ocieplenia domu odchodzą w niepamięć. Nie ważne czy jest to mieszkanie, dom czy biuro, izolacja natryskowa cena warszawa pianką poliuretanową zda egzamin wszędzie.

Izolacja natryskowa- ceny

To ile zapłacimy za wykonanie usługi ocieplenia budynku tym sposobem, zależy od wielu czynników takich jak:

  • cena pianki
  • miejsce, które ma zostać ocieplone
  • ilość zużytego materiału izolacyjnego

Średnio cena za natrysk pianki poliuretanowej od 10 do 15 cm w Warszawie, to koszt 67 złotych. Im grubsza warstwa, tym więcej kosztuje ta usługa. Jednak nie należy zapomnieć, że każda firma wycenia swoją ocieplenie izolacją natryskową indywidualnie. Aby porównać oferty różnych wykonawców w Warszawie, warto skorzystać z porównywarek internetowych.