Program CAD 3D

IRONCAD to wszechstronny, zaawansowany program CAD 3D. Zawiera ogromną ilość zbudowanych pakietów i modułów (jak np. PDF 3D CAD), ale jest także kompatybilny z innymi systemami (w tym OneCNC XR7 Mill). Takie kompleksowe, parametryczne rozwiązanie daje ogromne możliwości swoim użytkownikom.

Po program CAD sięgają zarówno duże przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i małe, jednoosobowe działalności. W obu przypadkach potrafią zwiększyć tempo pracy (np. produkcji), a także wznieść obsługę na jeszcze wyższy poziom. Jest to inwestycja, która się opłaca i potwierdzają to liczne, zadowolone firmy korzystające już z rozwiązania.

PDF 3D

Pakiet PDF 3D IRONCAD to proste w użyciu narzędzie do modelowania oraz szybkiego udostępniania informacji o produkcie. Dzięki niemu wygenerujesz pliki PDF 3D bezpośrednio z programu. Aby tego dokonać, wystarczy otworzyć wybrany plik, następnie wybrać plik, eksport, eksport części z polecenia i wybranie z listy interesującego nas formatu, nazwanie i zapisanie go.

Do korzystania z zapisanych plików najlepiej jest wykorzystać Adobe Reader XI.11.0.1. Pakiet środowiska 3D wspiera wyjściowy format PDF 3D. Jest to wygodne, ponieważ pliki mają małą objętość i możemy szybko i łatwo się nimi dzielić. Można je także wykorzystywać do sprawdzenia położenia detali w zespole.

OneCNC XR7 Mill

Program CAD 3D jest kompatybilny z zaawansowanym narzędziem OneCNC. Jest to kompleksowe rozwiązanie CAD/CAM do wspomagania procesów projektowania i wytwarzania. Dzięki OneCNC modelowanie inżynierskie komponentów do wytwarzania CNC jest bardzo łatwe i szybkie. Największe znaczenie ma wszechstronność: od szkicowanie profili poprzez modelowanie bryłowe kończąc na obróbce powierzchniowej.

To, co wyróżnia OneCNC XR7 Mill to możliwość importu wielu popularnych w przemyśle formatów. Nie bez znaczenia są także wydajne ścieżki narzędzia, utrzymujące stałe załadowanie frezu i zwiększające żywotność narzędzia. Ważną zaletą są także zdolności obróbcze, wykorzystujące aż do 5 osi działających jednocześnie.

Więcej informacji na https://ironcad.pl/