Rowery w Szklarskiej Porębie – również dla Ciebie!

Źródło: https://wypozyczalnia.immotion.pl/

Atrakcje rowerowe w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba leży na styku Gór Izerskich i Karkonoszy, będących najpiękniejszymi pasmami Sudetów Zachodnich. Miejscowość znajduje się w dolinie rzeki Kamiennej, skąd ciągną się liczne szlaki górskie i trasy rowerowe. W naszej wypożyczalni rowerów możesz wypożyczyć jednoślad, którym zwiedzić można wszystkie zakątki Szklarskiej Poręby i okolic. Doskonale przygotowane rowery dają dużą swobodę poruszania się, dzięki czemu można nimi dojechać nawet w najwyżej położone miejsca.

Trasy Gór Izerskich

W okolicach Szklarskiej Poręby znaleźć można trasy rowerowe, które wiodą przez kilkaset kilometrów w różnych kierunkach. Da się nimi dojechać zarówno w atrakcyjne pod względem turystycznym miejscowości, jak i zwiedzić Góry Izerskie. Trasy w ich rejonie przystosowane są do potrzeb osób o różnym poziomie zaawansowania. Nasz rowery mogą posłużyć zarówno do jazdy zawodowej, jak i rekreacyjnej. Bliskie położenie granicy sprawia, że część tras przebiega przez Czechy. Góry Izerskie posiadają stosunkowo łagodne wzniesienia i nie są wysokie, dzięki czemu polecane są osobom początkującym. Nietrudno jednak znaleźć tutaj także trasy przeznaczone dla zaawansowanych kolarzy.

Trasy Karkonoszy

Karkonosze są najwyższym pasmem Sudetów, przez co oferują wiele atrakcji dla turystów ceniących aktywny wypoczynek. Trasy w Karkonoszach ciągną się przez polski i czeski obszar gór. Jazda nimi to spore wyzwanie zarówno dla rowerzysty, jak i jego jednośladu. Warto więc wypożyczyć u nas o odpowiedni osprzęt, aby na spokojnie podziwiać krajobrazy szlaków i poobcować z naturą. W IMMOTION zajmujemy się nie tylko wypożyczaniem rowerów. Organizujemy również kilkugodzinne wycieczki na terenie Szklarskiej Poręby, Karkonoszy i Gór Izerskich. Wszystkie wyprawy prowadzone są przez wykwalifikowanych przewodników, którzy doskonale znają Sudety.

Oferta wypożyczalni rowerów w Szklarskiej Porębie

Wszystkie nasze rowery dostępne w wypożyczalni w Szklarskiej Porębie są doskonale wyposażone i w pełni sprawne technicznie, dzięki czemu ich użytkownicy mają gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Jesteśmy również w stanie doradzić w wyborze roweru, a przed wyruszeniem w trasą przeprowadzić jego odpowiednią regulację. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży jednośladów, potrafimy optymalnie spełnić potrzeby klientów wypożyczalni.

Widok na Karkonosze