W jakich branżach sprawdzają się koszulki polo?

Na pewno koszulki polo z nadrukiem posiadają fason uniwersalny. Dzięki temu zachowujemy elegancję w zasadzie na każdym stanowisku. Wybierając koszulki polo z nadrukiem wybierajmy takie, które są wykonane z bawełny oddychającej. To one zapewnią pracownikom termiczny komfort. Powinniśmy również wybrać koszulkę, która jest odporna na plamy. Na rynku nawet znajdziemy takie, które są mieszane z włókien syntetycznych oraz także naturalnych.

Firmowe koszulki są niezmiernie często suszone oraz prane. Najlepiej sprawdza się haft. Od nadruku jest on o wiele, wiele trwalszy. Logo oraz nazwa znaleźć się powinny na wysokości kołnierzyka, klatki piersiowej czy też ramienia. Klienci będą mogli dostrzec logo nawet z długiej odległości. Aby móc zwiększyć samą czytelność znakowania, warto zastosować proste czcionki, które są pozbawione czcionki. Gdy planujemy rozplanowanie grafik, to także uwzględnijmy plakietkę ewentualną imienia pracownika.

Styl casual jest tak naprawdę jednym z trendów najmocniejszych w modzie. Polówki się wpisują wręcz znakomicie w jego estetykę. Dzięki kołnierzykowi, jak i także zapięciu charakterystycznym właśnie jest nazywane “polo” model się stał zamiennikiem półformalnym dla koszuli oficjalnej. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich sprzedawców, który są zorientowani na bardzo częsty kontakt z klientem oraz do tego także duża dawkę ruchu. Na pewno koszulki polo http://oceanpolska.pl/ sprawdzają się także w restauracjach, bankach czy też w różnego rodzaju sklepach.