W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów

Źródło: https://care4skin.pl/

Care4skin to sklep internetowy z wysokiej jakości ze specjalistycznymi kosmetykami, który powstał właśnie w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Co więcej, to właśnie oni zainspirowali nas do stworzenia takiej platformy. Dowiedz się więcej!

Sklep stworzony z myślą o Tobie

Czas lockdownu i ograniczenie możliwości wizyt w gabinetach Kaniowscy Clinic pokazał nam, jak ważne jest to, aby nasi pacjenci mieli nieprzerwany dostęp do wszystkich produktów niezbędnych nie tylko do pielęgnacji skóry, ale też leczenia chorób skórnych. W tym okresie umożliwiliśmy im konsultacje online z naszymi specjalistami, a niezbędne preparaty wysyłaliśmy do ich domów. Dzięki temu kontynuacja podjętego leczenia pozostawała możliwa. Teraz poszliśmy o krok dalej. Z myślą o Twoim bezpieczeństwie i wygodzie stworzyliśmy sklep internetowy, w którym znajdziesz kosmetyki dotychczas dostępne w naszych gabinetach. Wystarczy rejestracja na portalu.

Co oferujemy?

W sklepie znajdziesz przede wszystkim szeroki wybór profesjonalnych kosmetyków sprawdzonych marek, takich jak Codage, Medik8, Mesoestetic, Noon, Skinbetter oraz Universkim. Wszystkie te kosmetyki z powodzeniem stosujemy w zabiegach przeprowadzanych w naszych gabinetach oraz rekomendujemy pacjentom do codziennej pielęgnacji. Możemy zatem z pełnym przekonaniem polecić je także Tobie. Nasz asortyment uwzględnia kosmetyki odpowiednie do skóry naczyniowej, wrażliwej, suchej, tłustej, atopowej i problematycznej, pomagając się uporać z takimi problemami jak:

  • zmarszczki,

  • przebarwienia,

  • utrata jędrności skóry,

  • trądzik różowaty i pospolity,

  • rozszerzone pory,

  • blizny,

  • zaskórniki i wypryski.

Dostępne u nas kosmetyki przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku.

Co więcej, na naszym portalu znajdziesz także wiele eksperckich porad dotyczących tego, jak właściwie pielęgnować skórę i radzić sobie z cerą problematyczną. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Cere4Skin.