Kolczyki ze stali chirurgicznej? Zdecydowanie tak!

Biżuteria to doskonały sposób na urozmaicenie i dopełnienie codziennej stylizacji. Ważne, aby wybrany naszyjnik lub kolczyki były wykonane z wysokiej jakości tworzywa, najczęściej złota, srebra lub stali chirurgicznej, dzięki czemu można mieć pewność co do ich trwałości. Jakie modele są teraz najmodniejsze i dlaczego to właśnie stal zyskuje coraz większa popularność?

Stal chirurgiczna, czyli doskonały sposób na nowoczesną biżuterię

Każda kobieta lubi dobrze wyglądać, jednak nie wszystkie panie wiedzą, że dla trwałości i komfortu wybranej biżuterii znaczenie ma także materiał, z jakiego została ona wykonana. Niezwykle modne w ostatnich sezonach kolczyki ze stali chirurgicznej cechują się stosunkowo wysoką twardością, dzięki czemu świetnie sprawdzają się właśnie jako biżuteria na co dzień. Minimalistyczne i eleganckie kolczyki oraz naszyjniki świetnie wpasowują się w look biznesowy, a nieco bardziej ekstrawaganckie z powodzeniem uświetnią strój na wieczorną galę albo wyjście ze znajomymi na miasto.

Kolczyki ze stali chirurgicznej – na co dzień i na specjalne okazje

Wśród najpopularniejszych modeli kolczyków, po jakie sięgają kobiety, zdecydowanie prym wiodą eleganckie kółka oraz wiszące kolczyki o przyciągających uwagę, ażurowych wzorach. Wiele z nich posiada dodatkowe zdobienia w postaci aplikacji z tworzywa sztucznego lub kryształków Swarovskiego. Niezależnie od wybranego modelu, kolczyki te świetnie prezentują się w stylizacjach codziennych i wieczorowych, mogą też z powodzeniem dopełnić outfit na randkę lub wesele.